Misją naszego Centrum jest utrzymanie naszych pacjentów w jak najlepszym zdrowiuE-rejestracja

Poradnia onkologiczna z oddziałem chemioterapii

Szczepienia

Szanowni Pacjenci

Osoby zainteresowane szczepieniami w naszej przychodni mogą zgłosić taką chęć telefonicznie oraz poprzez szkrzynkę podawczą przy wejściu do przychodni.

Na karteczce wrzuconej do skrzynki podawczej należy zapisać nastepujące informacje: Imię, Nazwisko, PESEL, dopisek SZCZEPIENIE.

Poradnia Dermatologiczna

Szanowni Pacjenci

Poradnia Dermatologiczna została przeniesiona na II piętro (gabinet 54).

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19

Szanowni Pacjenci 80+

W celu umówienia szczepienia przeciw COVID-19 prosimy dzwonić pod numer 58 555 26 67 poniedziałek – piątek w godzinach 8-15.

Koordynator szczepień tel. 882 791 089 poniedziałek - piątek w godzinach 8-13

SARS-CoV-2 COViD-19

Szanowni Pacjenci!

Mając na uwadze zdrowie naszych Pacjentów apelujemy o pozostanie w domach i skorzystanie z teleporady pod nr telefonu 58 555 26 10 / 58 555 26 66 / 58 506 54 55 ( przy ulicy Chrobrego) oraz pod nr 58 551 50 35 ( dla lokalizacji Jana z Kolna 16) oraz poradnia dla dzieci 58 555 26 20. Podczas rozmowy telefonicznej lekarz udzieli porady medycznej , wypisze e- receptę , wystawi e- zwolnienie . Jeśli uzna , że konieczna jest wizyta zaprosi na spotkanie w przychodni o wyznaczonej godzinie. Kontynuacja stałych leków przyjmowana jest telefonicznie przez nasze zawsze pomocne rejestratorki medyczne i pielęgniarki.

Dbajmy o siebie i naszych bliskich zostańmy w domach!

Dopuszczamy przesyłanie zapotrzebowania na leki stałe na adres e-mail poz@sopmed.pl lub jzk@sopmed.pl w przypadku przychodni Jana z Kolna 16.

Nowe upoważnienia

Od 25 maja 2018 roku pobieramy od naszych pacjentów nowe upoważnienia do uzyskiwania informacji o stanie zdrowia / do uzyskiwania dokumentacji / do odbioru recept. Każdy pacjent korzystający z naszych usług powinien wypełnić nową wersję upoważnienia na miejscu w przychodni. Pacjent może również pobrać plik PDF, wydrukować go i wypełnić w domu.

Wypełniony druk należy podpisać w przychodni w obecności pracownika rejestracji.

Na druku znajduje się również klauzula informacyjna w związku z przetwarzaniem danych osobowych, z którą należy się zapoznać i ją podpisać.

Nowy druk upoważnień

Ni|PL

Komunikat Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ o nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej.

Komunikat NFZ

Skargi i zażalenia

Prosimy o zgłaszanie wszelkich skarg, zażaleń i propozycji dotyczących naszego Centrum na adres e-mail kontakt@sopmed.pl.

Poradnia Chirurgii Ogólnej

Zasady funkcjonowania Poradni Chirurgii Ogólnej

Od dłuższego czasu pojawia się wiele nieporozumień dotyczących zasad funkcjonowania Poradni Chirurgii Ogólnej. Chcielibyśmy wyjaśnić kilka kwestii.

  • 1. Poradnia Chirurgii Ogólnej jest wyłącznie poradnią specjalistyczną, funkcjonującą na ogólnych zasadach poradni specjalistycznych.
  • 2. W poradni obowiązują skierowania od lekarza POZ.
  • 3. Pacjent ze skierowaniem standardowym jest zapisywany do kolejki pacjentów stabilnych.
  • 4. Pacjent ze skierowaniem z adnotacją "PILNE" jest zapisywany do kolejki pacjentów pilnych (czas oczekiwania do kilku dni).
  • 5. W przypadku, gdy pacjent uległ wypadkowi, jest ranny lub doznał innego urazu zostaje przyjęty w trybie nagłym to jest tego samego dnia. Do trybu nagłego kwalifikują się jedynie zdarzenia, które miały miejsce w ci?gu ostatnich 24 godzin przed zgłoszeniem się pacjenta do poradni.
  • 6. Poradnia jest czynna od poniedziałku do pi?tku w godzinach od 8 do 20.

W przypadku niejasności, nieporozumień i gdy czujecie się państwo źle potraktowani prosimy o kontakt.

Obsługiwane karty ubezpieczeniowe

Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A.
ul. Rodziny Hiszpańskich 1
02-685 Warszawa

Medica Polska Sp. z o. o.
ul. |l?ska 21
81-319 Gdynia

Medicover Sp. z o. o.
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

niebieska stopka
O nas :: Aktualności :: Poradnie :: Lekarze :: Diagnostyka :: Medycyna Pracy :: Kontakt
© copyright SOPMED 2013; grafika/kod Dariusz Lipka