Misją naszego Centrum jest utrzymanie naszych pacjentów w jak najlepszym zdrowiuE-rejestracja

Poradnia onkologiczna z oddziałem chemioterapii

O nas

Centrum Medyczne "SOPMED" Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym , który świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej , specjalistycznej opieki zdrowotnej , szpitalnej / chemioterapia jednego dnia/ , diagnostyki oraz medycyny pracy.

Naszą działalność rozpoczęliśmy od 1 października 2000 roku. Powstaliśmy w wyniku wprowadzenia zmian jakie nastąpiły w ochronie zdrowia w 1999 roku umożliwiające prywatyzację Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej.

W naszych dwóch placówkach zlokalizowanych na terenie Sopotu przy ul. B. Chrobrego 6/8 i Jana z Kolna 16 doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek realizuje kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia , świadcząc usługi o najwyższej jakości w zakresie diagnozowania i leczenia trapiących Państwa schorzeń.

Mając na uwadze potrzeby naszych pacjentów stale podnosimy jakość świadczonych usług od 2007 roku posiadamy certyfikat ISO 9001-2008.

Zespół naszych lekarzy bierze udział w szkoleniach , konferencjach, sympozjach aby najnowsze zdobycze nauki i medycyny skutecznie wykorzystać w utrzymaniu naszych pacjentów w jak najlepszym zdrowiu.

Wszystkim pacjentom ubezpieczonym w NFZ gwarantujemy bezpłatna opiekę medyczną.

W naszych placówkach można korzystać również z odpłatnych usług medycznych.

Certyfikat ISO mini

niebieska stopka
O nas :: Aktualności :: Poradnie :: Lekarze :: Diagnostyka :: Medycyna Pracy :: Kontakt
© copyright SOPMED 2013; grafika/kod Dariusz Lipka